Hot Produkte

Çfarë bëjmë

Ajrit Air Pneumatik 3 / 4 "Detyra e Lëndës së Frenave më të Mirë të Ndijimit të Ajrit me Strehim të Përbërë

Ajrit Air Pneumatik 3 / 4 "Detyra e Lëndës së Frenave më të Mirë të Ndijimit të Ajrit me Strehim të Përbërë

Emri i Produktit Emri: Air Tool pneumatik 3 / 4 "Heavy Duty më të mirë Ndikimi ajror pikëllim me strehim të përbërë Modeli Numri: 590105 ...

1 / 2 "Inç Air Impact pikëllim, Air Impact Wrench Kit

1 / 2 "Inç Air Impact pikëllim, Air Impact Wrench Kit

Përshkrimi 1, Safety shpërthim-provë të lehta peshë 2, 3 vëllim i vogël, efikasitet të lartë 4, strukturë e thjeshtë, mirëmbajtjen e përshtatshëm 5, type Torque: Twin Hammer 6, Square Drive: 1 / 2 "...

1 / 2 "Inch Mjete Pneumatike të Përzier Hammerimi i Hammerit të Prodhimit të Ndijimit të Ndikimit të Ajrit

1 / 2 "Inch Mjete Pneumatike të Përzier Hammerimi i Hammerit të Prodhimit të Ndijimit të Ndikimit të Ajrit

Përshkrimi i Produktit 1 / 2 "Inch Mjete Pneumatike të Përzier Hammer Hammer Air Ndikimi pikëllim Prodhimi Features * Twin Hammer Impact mekanizëm. * ...

Industriale 3 / 4inch Ndikimi i pikëllimit të ajrit

Industriale 3 / 4inch Ndikimi i pikëllimit të ajrit

Product Description Industriale 3 / 4 "Ndikimi i ajrit RT-5565 Torque 2300Nm të lartë të Ajrit Tools Nr Model: SL-5565 Features: Detyrë e rëndë, Twin ...

Dendësia industriale 3 inç Air Cut Off Tool

Dendësia industriale 3 inç Air Cut Off Tool

Përdorimi i produktit Grinders Angle mund të përdoren për heqjen e materialit të tepërt nga një copë. Ka shumë lloje të ndryshme të ...

Paisje me valë me presion Ndarës ajri në ajër 1 / 2 "

Paisje me valë me presion Ndarës ajri në ajër 1 / 2 "

Presioni pa presion të ajrit Ndikimi i ajrit pikëllim 1 / 2 '' përshkrim: 1) Prodhimet tona janë 100% rrjedhje testuar dhe janë bërë vetëm ...

KONTAKTONI TANI

Na kontaktoni për Listën e Çmimeve, Videos, Images etj Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na tregoni. Ne do t'ju përgjigjemi brenda orëve 12!

Rreth nesh

Rreth nesh

Rreth nesh

Themeluar në 1992, Ningbo karakterit PASTRIMIN Mallrat Co, Ltd, është prodhuesi më profesionale dhe eksportues në mjetet ajrore të cilat mund të përdoret për procesin e prodhimit të automjeteve të prerjes, bluarje, lustrim, kuvendi, fiksim dhe industri të tjera të lehta. Xinxing ka arritur certifikimin ISO-9001 që nga deklarata 2004 dhe CE që nga 2006. Që nga 2007, Xinxing ka markë vetanake për Xinxing dhe SLAIR. Xinxing qëndron për mjetet e ajrit të nivelit DIY me cilësi të mesme dhe çmim të ulët. SLAIR qëndron për mjetet ajrore të nivelit profesional me ...

Me shume informacion

Produktet e fundit

Ajrit Air Pneumatik 3 / 4 "Detyra e Lëndës së Frenave më të Mirë të Ndijimit të Ajrit me Strehim të Përbërë

Ajrit Air Pneumatik 3 / 4 "Detyra e Lëndës së Frenave më të Mirë të Ndijimit të Ajrit me Strehim të Përbërë

Product Description Emri: Air Tool pneumatike 3 / 4 "Heavy Duty Shkarko Air Ndikimi pikëllim me të përbëra numrin e modelit të strehimit: 590105 sqare makinë 19mm sqare makinë inç 3 / 4" RPM nom.bolt Diam 22.mm speed pa pagesë 4000 gji ajrit 3 / 8 "Madhësia e paketimit 12.7NM 7.9kgs 1600mm Madhësia e paketimit 31 * 24 * 12cm Specfication ...

Lexo më shumë
1 / 2 "Inç Air Impact pikëllim, Air Impact Wrench Kit

1 / 2 "Inç Air Impact pikëllim, Air Impact Wrench Kit

Përshkrimi 1, Safety shpërthim-provë të lehta peshë 2, 3 vëllim i vogël, efikasitet të lartë 4, strukturë e thjeshtë, mirëmbajtjen e përshtatshëm 5, type Torque: Twin Hammer 6, Square Drive: 1 / 2 "7, lëmuar shtëpi Alumiun, lloji 5 shpejtësi specfication puna roject SLAIR20 SLAIR30 SLAIR42 stresi Mpa 0.4-0.63 0.4-0.63 0.4-0.63 Torque Nm ≥490 / 2 seconds ≥882 / 3 sekonda ≥2000 / seconds revolucionet boshe r / min ≥6000 ≥5500 ...

Lexo më shumë
1 Inch Drive Për Çelësin e Ndijimit të Ajrit Për Tyre Kamion

1 Inch Drive Për Çelësin e Ndijimit të Ajrit Për Tyre Kamion

Përshkrimi i produktit Karakteristikat e 1 inçit të përparmë për pikëllim të ajrit në ajër për gomën e kamionëve 1. Modelet me peshë të lehtë dhe të lehta Ideale për linjat e montimit. 2.Eco-miqësore me zhurmë të ulët dhe spekulime të ulëta vibrimi. Shpejtësi 3.Variabile, Lartë çift rrotullues 4.Handle shter 5.Durable dhe i lëvizshëm rëndë pikë e ajrit ndikim pikëllim Parametrat e 1 inç drive ...

Lexo më shumë