топла производи

Што правиме

Воздухопловна пневматична пневматика 3 / 4 "Тешкиот најдобар воздушен удар со клуч со компонирано куќиште

Воздухопловна пневматична пневматика 3 / 4 "Тешкиот најдобар воздушен удар со клуч со компонирано куќиште

Опис на производот Име: пневматски алати за воздух 3 / 4 "Тешки Најдобри воздушни удари со компримиран дом Број на модел: 590105 ...

1 / 2 "инчен клуч за удар на воздухот, комплет за удар на клучот за воздух

1 / 2 "инчен клуч за удар на воздухот, комплет за удар на клучот за воздух

Опис 1, безбедна експлозија-доказ мала тежина 2, мал волумен 3, висока ефикасност 4, едноставна структура, удобно одржување 5, вртежен момент: Твин чекан 6, плоштад диск: 1 / 2 "...

1 / 2 "инчен композитни пневматски алати Twin Hammer Air Impact ключ Производство

1 / 2 "инчен композитни пневматски алати Twin Hammer Air Impact ключ Производство

Опис на производот 1 / 2 "инчен композитни пневматски алатки Твин чекан воздушно влијание клуч Производ карактеристики * Твин чекан влијанието механизам. * ...

Индустриски 3 / 4inch Воздушен удар клуч

Индустриски 3 / 4inch Воздушен удар клуч

Опис на производот Индустриски 3 / 4 "Воздушен удар клуч RT-5565 Висок вртежен момент 2300Nm Air алатки Модел бр .: SL-5565 Карактеристики: Тешки, Twin ...

Индустриски Duty 3 инчен алати за исклучување на воздухот

Индустриски Duty 3 инчен алати за исклучување на воздухот

Апликација за апликација Аголни брусилки може да се користат за отстранување на вишокот материјал од парче. Постојат многу различни видови на ...

Безжичен мерач за притисок за воздушно влијание Клуч 1 / 2 "

Безжичен мерач за притисок за воздушно влијание Клуч 1 / 2 "

1 / 2 'опис: 1) Притисокот за притисок врз воздухопловот со притискање на воздухот 100) Нашите производи се протегани од XNUMX% и се направени од само ...

КОНТАКТ СЕГА

Контактирајте не за ценовник, видеа, слики итн. Доколку имате какви било прашања, ве молиме да ги известите. Ние ќе ви одговориме во рамките на 12 часа!

за нас

за нас

за нас

Основана во 1992, Ningbo Xinxing пневматски стоки копродукции, Ltd е најпрофесионалниот производител и извозник во воздушни алати кои може да се користат за производство на возила за сечење, брусење, полирање, монтажа, прицврстување и друга лесна индустрија. Xinxing има постигнато ISO-9001 сертификат од 2004 и CE декларација од 2006. Од 2007, Xinxing има сопствен бренд за Xinxing и SLAIR. Xinxing се залага за воздушни алатки со DIY ниво со среден квалитет и ниска цена. SLAIR се залага за воздушни алати со професионално ниво со ...

Повеќе информации

Најнови производи

Воздухопловна пневматична пневматика 3 / 4 "Тешкиот најдобар воздушен удар со клуч со компонирано куќиште

Воздухопловна пневматична пневматика 3 / 4 "Тешкиот најдобар воздушен удар со клуч со компонирано куќиште

Опис на производот Име: пневматски алати за пневматици 3 / 4 "Тешки возни удари Најдобар воздушен удар клуч со композитно куќиште Број на модел: 590105 sqare диск 19mm sqare диск инчен 3 / 4" nom.bolt diam 22.mm слободна брзина RPM 4000 воздух влезот 3 / 8 "PT воздух црево големина 12.7mm Нето тежина 7.9kgs Вртежен момент 1600NM големина на пакување 31 * 24 * 12cm Спецификација ...

Прочитај повеќе
1 / 2 "инчен клуч за удар на воздухот, комплет за удар на клучот за воздух

1 / 2 "инчен клуч за удар на воздухот, комплет за удар на клучот за воздух

Опис 1, безбедна експлозија-доказ мала тежина 2, мал волумен 3, висока ефикасност 4, едноставна структура, удобно одржување 5, вртежен момент: Twin Hammer 6, плоштад диск: 1 / 2 "7, полиран Alumiun куќа, 5 тип брзина Спецификација ротети SLAIR20 SLAIR30 SLAIR42 работен стрес Mpa 0.4-0.63 0.4-0.63 0.4-0.63 Вртежен момент Nm ≥490 / 2 секунди ≥882 / 3 секунди ≥2000 / секунди празнини во мирување r / min ≥6000 ≥5500 ...

Прочитај повеќе
1 инчен погон за удар на воздух за гуми за камиони

1 инчен погон за удар на воздух за гуми за камиони

Опис на производот Карактеристики на 1 инчен погон за удари на воздух за гума за камиони 1. Високи и лесни модели Идеални за линии за склопување. 2.Еко-пријателски со ниска бучава и ниска вибрации спецификации. 3.Различна брзина, висок вртежен момент 4.Ханд издувни гасови 5. Долготрајна и пренослива тешка воздушно влијание клуч Параметри на 1 инчен погон ...

Прочитај повеќе